loader

Prodej, Rodinné domy, 157 m² - Kyjov - Bohuslavice

Kyjov - Bohuslavice

Prodej, Rodinné domy, 157 m² - Kyjov - Bohuslavice

Aktuálně: dne 17.4.2024 započala výstavba domů Kyjov - Bohuslavice, připravujeme pro Vás den otevřených dveří.

Exkluzivně vám představujeme novou nabídku výstavby 4 řadových nízkoenergetických rodinných domů v žádané lokalitě Bohuslavice u Kyjova. Stavbu nízkoenergetických domů provádí stavební společnost Úsporné bydlení s.r.o., s 20 letou tradicí. Více na www.uspornebydleni.cz. Vynikající příležitost vlastnit moderní a energeticky úsporný dům s vysokým standardem, postavený s důrazem na kvalitu zpracování. Nízké provozní náklady: Domy jsou navrženy jako nízkoenergetické dřevostavby s difůzně uzavřenou konstrukcí, což zajišťuje minimální energetickou náročnost a nízké náklady na provoz. Ekonomický provoz zajistí vlastní tepelné čerpadlo, rekuperace s řízeným větráním zaručí zdravé a pohodlné bydlení, ohřev teplé vody -fotovoltaika, vytápění TČ vzduch – vzduch. Předání: Domy budou připraveny k nastěhování v roce 2024. Stačí si na vlastní náklady zařídit kuchyňskou linku, svítidla a zeleň na zahrádce. Dotace NZÚ: domy jsou připraveny čerpat dotaci z programu „Nová zelená úsporám“.


Dům číslo 1 - Moderní a prostorný: Dispozice: 6+kk, Podlahová plocha: 157 m2, Plocha pozemku: 1.109 m2, Komfortní uspořádání: Garáž, kryté parkovací stání, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 5 neprůchozích pokojů, 2 koupelny s WC, terasa. Cena : 7.790.000,-Kč v provedení nízkoenergetický RD, cena v provedení pasivní RD: 8.390.000,-Kč.


Pokud hledáte moderní bydlení s nízkými provozními náklady v klidné lokalitě s perfektní dostupností do okolních měst, představuje tento dům ideální řešení právě pro vás. Obec Bohuslavice se nachází 5km od města Kyjova, výhodné spojení vlakem i autobusem, v obci mateřská i základní škola, fotbalové hřiště, přírodní koupací biotop, COOP. Možnost pěších túr a cyklo výletů do nádherné přírody Chřibů. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Předpokládaný termín dokončení výstavby: 2024

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč7 790 000 Kč 315 003 EUR
Poznámka:možno čerpat dotaci z programu "NZÚ"
Evidenční číslo:00461
KategorieRodinné domy
LokalitaKyjov - Bohuslavice
OkresHodonín
Velikost5 a více pokojů
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná157 m²
Plocha pozemku1.109 m²
Plocha zastavěná105 m²
Stav objektuProjekt
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB43.5 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
Terasaano (7 m²)

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Petr Šťastný
Tel.: +420 603 792 638
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Petr Šťastný