loader

O společnosti

REALITY VESELÝ s.r.o., působící na trhu s nemovitostmi již od roku 2005, nabízí veškeré služby spojené s realitním oborem s důrazem na spolehlivost. Prioritou je individuální přístup ke každému klientovi a zajištění kompletního kvalifikovaného servisu při realizaci každé zakázky s ohledem na zajištění včasného a bezpečného převodu jakékoli nemovitosti.

Realitní kancelář REALITY VESELÝ s.r.o. pomáhá zprostředkovat nejenom samotný prodej nemovitostí, ale i fyzické předání nemovitosti, podání návrhu na vklad na katastrální úřad, přepsání energií a médií na nového vlastníka a další.
Veškeré smlouvy spojené s prodejem všech druhů nemovitostí jsou sepsány advokátní kanceláří, která zajišťuje i advokátní úschovu peněz. REALITY VESELÝ s.r.o. dále nabízí zprostředkování odhadů nemovitostí (úřední a tržní pro potřeby úvěru), finančního poradenství ve spolupráci s bankami a stavebními spořitelnami. Další služby poskytuje REALITY VESELÝ s.r.o. dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. REALITY VESELÝ s.r.o. realitní kancelář - komplexní realitní servis, který šetří váš čas.