loader

Prodej, Rodinné domy, 107 m² - Kyjov - Bohuslavice

Kyjov - Bohuslavice

Prodej, Rodinné domy, 107 m² - Kyjov - Bohuslavice

Aktuálně: dne 17.4.2024 započala výstavba domů Kyjov - Bohuslavice, připravujeme pro Vás den otevřených dveří.

Exkluzivně vám představujeme novou nabídku výstavby 4 řadových nízkoenergetických rodinných domů v žádané lokalitě Bohuslavice u Kyjova. Stavbu nízkoenergetických domů provádí stavební společnost Úsporné bydlení s.r.o., s 20 letou tradicí. Více na www.uspornebydleni.cz. Vynikající příležitost vlastnit moderní a energeticky úsporný dům s vysokým standardem, postavený s důrazem na kvalitu zpracování. Nízké provozní náklady: Domy jsou navrženy jako nízkoenergetické dřevostavby s difůzně uzavřenou konstrukcí, což zajišťuje minimální energetickou náročnost a nízké náklady na provoz. Ekonomický provoz zajistí vlastní tepelné čerpadlo, rekuperace s řízeným větráním zaručí zdravé a pohodlné bydlení, ohřev teplé vody -fotovoltaika, vytápění TČ vzduch – vzduch. Předání: Domy budou připraveny k nastěhování v roce 2024. Stačí si na vlastní náklady zařídit kuchyňskou linku, svítidla a zeleň na zahrádce. Dotace NZÚ: domy jsou připraveny čerpat dotaci z programu „Nová zelená úsporám“.

Dům číslo 4 - Moderní a prostorný. Dispozice: 5+kk, Podlahová plocha: 107 m2. Plocha pozemku: 777 m2. Komfortní uspořádání: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 4 neprůchozí pokoje, koupelna s WC. Cena : 5.390.000,-Kč v provedení nízkoenergetický RD, cena v provedení pasivní RD: 5.860.000,-Kč.

Perfektní dostupnost a krásná příroda: obec Bohuslavice je jen 5 km od Kyjova a nabízí skvělé spojení vlakem i autobusem, mateřskou i základní školu, sportovní hřiště, koupací biotop a obchod COOP. Okolní příroda Chřibů láká na pěší túry a cyklo výlety. Zajímá vás více informací? Rádi vám s čímkoli včetně financování pomůžeme. Kontaktujte nás a nechte si vysvětlit detaily. Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci na moderní bydlení v klidné lokalitě s nízkými provozními náklady!

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč5 390 000 Kč 217 954 EUR
Poznámka:možno čerpat dotaci z programu "NZÚ"
Evidenční číslo:00464
KategorieRodinné domy
LokalitaKyjov - Bohuslavice
OkresHodonín
Velikost5 a více pokojů
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná107 m²
Plocha pozemku777 m²
Plocha zastavěná66 m²
Počet podlaží2
Stav objektuProjekt
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB43.5 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
ZařízenýNe

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Petr Šťastný
Tel.: +420 603 792 638
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Petr Šťastný