loader

Prodej zahrady v Hodoníně

Hodonín

Prodej zahrady v Hodoníně

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji slunnou, oplocenou zahradu s prostornou chatou, která se nachází v zahrádkářské oblasti Štěpnice v Hodoníně. Rovinatá zahrada má čtvercový tvar a je zde vše, co potřebujete k relaxování a odpočinku od ruchu města. Zahrada je celá zatravněná s množstvím ovocných stromů a dřevin. Na pozemku se nachází prostorná, nově postavená dřevěná chata s krytou terasou a obytným podkrovím. V přízemí chaty je kuchyňský kout s jídelním stolem, obývací části a výstupem na terasu. Jsou zde také schody do podkroví, které slouží majitelům jako ložnice.
Bezproblémový příjezd je zajištěn po zpevněné komunikaci přímo k pozemku. Na zahradě se dále nachází dřevěná kůlna, která slouží k uskladnění nářadí, nebo tolik potřebné zahradní techniky. Na zahradu je zavedena sezónní voda, kterou lze kromě zimních měsíců plně využívat třeba k zalévání. Jako zdroj energie lze využít generátor, případně lze na střechu chaty umístit FVE panely. Nesmí chybět mobilní WC nacházející se hned vedle dřevěné kůlny. V celé chatě proběhla částečná instalace el. rozvodů, nicméně konečné dodělání bude již na novém majiteli.
Poloha a umístění zahrady nabízí klid, soukromí a výbornou dostupnost do města. Stejně tak možnost relaxace, odpočinku, ale také volnočasových aktivit jako jo cykloturistika. Pro více informací a prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč790 000 Kč 31 257 EUR
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00457
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaHodonín
OkresHodonín
Plocha pozemku400 m²
StavbaRekreační chata
KomunikaceZpevněná
VodaMístní zdroj

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Ing. Martin Veselý
Tel.: +420 603 168 861
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Ing. Martin Veselý