loader

Prodej stavebního pozemku, 1379 m² - Pavlice

Pavlice

Prodej stavebního pozemku, 1379 m² - Pavlice

Hledáte klidné místo s krásným výhledem do okolní krajiny pro stavbu Vašeho rodinného domu? Exkluzivně nabízíme k prodeji slunný, mírně svažitý stavební pozemek obdélníkového tvaru o celkové výměře 1379 m2, který se nachází v klidné části obce Pavlice. Dle platného územního plánu obce je pozemek určen k výstavbě rodinných domů.
K pozemku vede nová asfaltová komunikace s veřejným osvětlením. Velkou výhodou pozemku je možnost vjezdu ze dvou stran a tím lze pozemek rozdělit na dvě samostatné parcely. Na pozemku je již vybudovaná vlastní přípojka elektřiny. Obecní vodovod vede zkraje pozemku a kanalizace se nachází na pomezí hranice pozemku s obecní příjezdovou cestou. Uliční šíře pozemku činí přibližně 23 metrů.
Poloha a umístění pozemku zaručuje novým majitelům klidné a pohodlné bydlení, soukromí a výbornou dostupnost do okolních měst. V obci se nachází základní a mateřská škola, dětské hřiště, obchody a mnoho dalšího. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací a prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč2 390 000 Kč 97 691 EUR
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00448
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPavlice
OkresZnojmo
Plocha pozemku1.379 m²
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Ing. Martin Veselý
Tel.: +420 603 168 861
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Ing. Martin Veselý