loader

Prodej stavebního pozemku 2025 m² - Ostrožská Lhota

Ostrožská Lhota

Prodej stavebního pozemku 2025 m² - Ostrožská Lhota

Hledáte klidné místo s krásným výhledem do okolní krajiny pro stavbu Vašeho rodinného domu?
Exkluzivně nabízíme k prodeji slunný, rovinatý stavební pozemek, který se nachází v obci Ostrožská Lhota, nedaleko Uherského Hradiště.

Nabízený pozemek má obdélníkový tvar s uliční šíři přibližně 25 m a délkou 81 m. Celková plocha nabízené parcely je 2025 m2. Pozemek se nachází v nové ulici, kde již probíhá výstavba rodinných domů. Veškeré inženýrské sítě jsou dostupné na hranici sousedního pozemku (přípojka vody, kanalizace, elektřina a plyn). Dle platného územního plánu obce Ostrožská Lhota se pozemek nachází v ploše rodinného bydlení.

Součástí prodeje je také vypracovaná projektová dokumentace na dvojdům (viz foto). Každý z domů má dispozici 4+kk a vlastní dvojgaráž. Pozemek je již geometricky rozdělen na dvě samostatné parcely. Nabízí se také možnost koupit pozemky jako investici.

Poloha a umístění pozemku zaručuje novým majitelům klidné a pohodlné bydlení, soukromí a výbornou dostupnost do okolních měst. Obec se nachází na okraji CHKO Bílé Karpaty. Je součástí Zlínského kraje, okresním městem je nedaleké Uherské Hradiště. Za zmínku stojí prestižní ocenění Ostrožské Lhoty jako Vesnice roku 2023. V obci se nachází základní a mateřská škola, dětské hřiště, obchody, tenisový klub, muzeum, lékař a mnoho dalšího.

Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Veškeré další informace k nemovitosti Vám rád sdělím telefonicky či osobně na prohlídce. Neváhejte mě kontaktovat.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč3 660 000 Kč 147 939 EUR
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00501
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOstrožská Lhota
OkresUherské Hradiště
Plocha pozemku2.025 m²

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Ing. Martin Veselý
Tel.: +420 603 168 861
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Ing. Martin Veselý