loader

Prodej stavebního pozemku 1012 m² - Ostrožská Lhota

Ostrožská Lhota

Prodej stavebního pozemku 1012 m² - Ostrožská Lhota

Hledáte klidné místo s krásným výhledem do okolní krajiny pro stavbu Vašeho rodinného domu? Exkluzivně nabízíme k prodeji slunný, rovinatý stavební pozemek, který se nachází v obci Ostrožská Lhota, nedaleko Uherského Hradiště.
Nabízený pozemek má obdélníkový tvar s uliční šíři přibližně 12,5 m a délkou 81 m. Celková plocha nabízené parcely je 950 m2.
Pozemek se nachází v nové ulici, kde již probíhá výstavba rodinných domů.
Veškeré inženýrské sítě jsou dostupné na hranici sousedního pozemku (přípojka vody, kanalizace, elektřina a plyn). Dle platného územního plánu obce Ostrožská Lhota se pozemek nachází v ploše rodinného bydlení.
Poloha a umístění pozemku zaručuje novým majitelům klidné a pohodlné bydlení, soukromí a výbornou dostupnost do okolních měst. Obec se nachází na okraji CHKO Bílé Karpaty. Je součástí Zlínského kraje, okresním městem je nedaleké Uherské Hradiště. Za zmínku stojí prestižní ocenění Ostrožské Lhoty jako Vesnice roku 2023. V obci se nachází základní a mateřská škola, dětské hřiště, obchody, tenisový klub, muzeum, lékař a mnoho dalšího. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Veškeré další informace k nemovitosti Vám rád sdělím telefonicky či osobně na prohlídce. Neváhejte mě kontaktovat.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč1 830 000 Kč 73 970 EUR
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00514
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOstrožská Lhota
OkresUherské Hradiště
Plocha pozemku950 m²
ZástavbaObytná

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Ing. Martin Veselý
Tel.: +420 603 168 861
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Ing. Martin Veselý