loader

Prodej, Pozemky pro bydlení, 886m² - Kyjov - Bohuslavice

Kyjov - Bohuslavice

Prodej, Pozemky pro bydlení, 886m² - Kyjov - Bohuslavice

V exkluzivní nabídce máme stavební pozemek v obci Bohuslavice u Kyjova. Tento pozemek o rozloze 886m2 je ideální pro stavbu vašeho vysněného domova. Jeho výhodou je vynikající poloha s přístupem ke všem inženýrským sítím.
Pozemek se nachází v klidné oblasti, která vám poskytne soukromí a klidné bydlení. S rozměry pozemku 886m2 budete mít dostatek prostoru pro realizaci svých stavebních plánů. Pozemek p.č. 105/3 vznikne po rozdělení pozemku p.č. 105, probíhá zápis na KÚ. Pozemek leží v zastavěném území v ploše SO – bydlení smíšené obytné, nutno respektovat výškovou hladinu zástavby – maximálně 2 nadzemní podlaží. Obec Bohuslavice se nachází 5km od města Kyjova, výhodné spojení vlakem i autobusem, v obci mateřská i základní škola, fotbalové hřiště, přírodní koupací biotop, COOP. Možnost pěších túr a cyklo výletů do nádherné přírody Chřibů.
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se vlastníkem tohoto stavebního pozemku, pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a pomůžeme vám s realizací vašeho stavebního projektu.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč2 550 000 Kč 100 891 EUR
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize
Evidenční číslo:00407
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKyjov - Bohuslavice
OkresHodonín
Plocha pozemku886 m²
Poloha objektuSamostatný

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Petr Šťastný
Tel.: +420 603 792 638
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Petr Šťastný