loader

Prodej, Rodinné domy, 238 m² - Vacenovice

Vacenovice

Prodej, Rodinné domy, 238 m² - Vacenovice

Nabízíme na prodej patrový, rodinný dům po rekonstrukci o dispozici 6+1 s garáží pro dvě auta a pozemkem, který se nachází v obci Vacenovice. Celková výměra domu činí 238 m2. Zastavěná plocha samotného domu je 118 m2, plocha zahrady je 201 m2, plocha garáže je 53 m2. Dům byl vybudován tradiční stavební technologií a prošel celkovou rekonstrukcí, včetně nové krytiny a venkovní fasády. Na pozemku se nachází nově vybudovaná zděná dvojgaráž, se samostatným příjezdem z ulice a rovněž přístřešek, k odpočinkovému společenskému využití. Nezastavený pozemek je využívaný jako okrasná zahrada.

Dispozice domu je tvořena vstupní chodbou v 1.NP. Je přístupná z ulice i ze dvora vstupními dveřmi. Na ni bezprostředně navazuje centrální schodiště. Z chodby je přístup do obytné části: obývacího pokoje, ložnice, kuchyně a koupelny s WC. Ve 2.NP na schodiště navazuje chodba, ze které je přístup do obytných pokojů a koupelny s WC. Dva pokoje jsou průchozí. Z chodby je přístup do lodžie v uličním průčelí domu. V 1.PP navazuje na schodiště chodba, kde je umístěn kotel ÚT a el. boiler. Z chodby je přístup do společenské místnosti s kuchyňským koutem. Další dvě místnosti jsou vybaveny pro využívání jako pobytové. Z chodby je rovněž přístup do koupelny s WC. Podkroví tvoří jeden prostor s využitím jako půda.

Obec Vacenovice se nachází mezi Kyjovem a Hodonínem. Kolem obce jsou rozsáhlé smíšené lesy, pole, louky a vinohrady, kam můžete vyrazit na procházku. V obci je veškerá občanská vybavenost.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč9 390 000 Kč 394 207 EUR
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00359
KategorieRodinné domy
LokalitaVacenovice
OkresHodonín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná238 m²
Plocha pozemku586 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
GarážAno
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Eva Machálková
Tel.: +420 721 704 642
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Eva Machálková