loader

Prodej zahrady - 1397 m² - Brno - Sadová

Kociánka, Brno - Sadová

Prodej zahrady - 1397 m² - Brno - Sadová

Hledáte místo k rekreaci a odpočinku v blízkosti rozmanité přírody? Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji slunnou, oplocenou zahradu s prostornou chatou, která se nachází v zahrádkářské oblasti Sadová v severní části Brna, při ulici Kociánka. Krajní, mírně svažitá zahrada obdélníkového tvaru o celkové výměře 1397 m2 je kaskádovitě rozdělena na menší celky a najdete zde vše, co potřebujete k relaxování a odpočinku od ruchu města. Zahrada je z větší části zatravněná s množstvím ovocných stromů a dřevin.
Na zahradu je zavedena elektřina a voda se zde čerpá z vlastní studny pomocí čerpadla. V horní části pozemku stojí prostorná, zděná chata s obytným podkrovím. Do chaty je zavedena elektřina a voda, nicméně vnitřní část chaty vyžaduje kompletní rekonstrukci. Vedle chaty stojí dřevěná kůlna k uskladnění nářadí.
Velkou výhodou je možnost příjezdu po nezpevněné komunikaci přímo k pozemku, případně využít nedaleké parkoviště Myslivecký stadion a dojít k zahradě pěšky. Ve spodní části zahrady se nachází karavan, který nabízí možnost přespání.
Poloha a umístění zahrady nabízí klid, soukromí a výbornou dostupnost do města. Stejně tak možnost relaxace, odpočinku, ale také volnočasových aktivit jako jo třeba cykloturistika. Pro více informací a prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kčinfo v RKinfo v RK
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00466
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaKociánka, Brno - Sadová
OkresBrno-město
Plocha pozemku1.397 m²
StavbaRekreační chata
VodaStudna
Elektřina230V

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Ing. Martin Veselý
Tel.: +420 603 168 861
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Ing. Martin Veselý